قوانین سایت

قوانین سایت را مشاهده کنید

قوانین فروشگاه آپاریس

 

کاربر گرامی ، لطفا قبل از هرگونه استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی آپاریس مفاد مندرج در قوانین فروشگاه را به دقت مطالعه فرمایید. چرا که ورود شما به سایت فروشگاه اعم از بازدید از صفحات ، ورود به پروفایل شخصی ، ثبت سفارش و یا ارسال اطلاعات به منزله قبول این قوانین خواهد بود. قوانین مندرج در این سایت قابل بازخوانی و ویرایش خواهند بود ، لذا ورود کاربر در هر زمان به معنای پذیرش آخرین ویرایش از قوانین سایت می باشد.

 
قوانین عمومی
 • رعایت حریم شخصی : کلیه اطلاعات خصوصی کاربران نزد فروشگاه آپاریس محرمانه تلقی می شوند و فروشگاه آپاریس متعهد است از این اطلاعات غیر از اهداف معمول برای فروش کالا استفاده ننماید.این اطلاعات حاوی نام و نام خانوادگی ، آدرس ، تلفن و .. است که در هنگام ثبت نام کاربر از وی اخذ می شود.
 • حق مالکیت معنوی : مالکیت تمامی اطلاعات مندرج در سایت اعم از متن ، گرافیک ، آرم ، طرح ها ، تصاویر و علائم تجاری ثبت شده متعلق به فروشگاه اینترنتی آپاریس است و هرگونه استفاده و یا کپی برداری  از آن با مقاصد تجاری بدون مجوز کتبی  ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • اطلاعات سایت : کلیه مطالب مندرج در سایت اینترنتی فروشگاه آپاریس منطبق با قوانین رایج و جاری جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کاربر نیز متعاقبا ملزم به رعایت همین قوانین خواهد بود. درصورت عدم انطباق کامنت ها و نظرات با این قوانین ، فروشگاه آپاریس مجاز به حذف و یا ویرایش آنها می باشد.
 • مجاری ارتباطی : ارتباط فروشگاه آپاریس با مشتریان ، از طریق خطوط تلفن مندرج در بخش تماس با ما ، از طریق سایت فروشگاه آپاریس و یا ایمیل sales@uparis.ir خواهد بود. لذا در صورت دریافت هر نوع اعلان با نام آپاریس به غیر از مجاری فوق مراتب را جهت پیگیری اعلام فرمایید.
 
قوانین خرید کالا
 • اطلاعات خریدار : مسئولیت صحت ثبت اطلاعات کاربر در وب سایت فروشگاه بعهده مشتری است و فروشگاه آپاریس ملزم به ارسال کالا مطابق با آدرس و نام ثبت شده در پایگاه داده این فروشگاه می باشد.
 • دقت در انتخاب کالا : کاربر باید در هنگام ثبت سفارش کالا کمال دقت را بعمل آورد. چرا که پس از عملیات نهایی شدن فاکتور و پرداخت آنلاین امکان استرداد وجه پرداختی میسر نخواهد بود.
 • خطاهای فضای مجازی : در صورت رخداد اشکالاتی در پروسه خرید اینترنتی ، نظیر قطع ارتباط اینترنت و یا ایراد در عملکرد سرورهای بانک عامل و یا هر نوع اختلال در فضای مجازی که خارج از کنترل فروشگاه باشد ، مسئولیتی متوجه فروشگاه آپاریس نخواهد بود.
 • تسویه حساب : تسویه حساب کالای خریداری شده فقط به صورت آنلاین ( از طریق کارت های عضو شبکه شتاب ) انجام می شود.
قوانین تحویل کالا
 • محل تحویل : محل تحویل کالا ، برای تهران و سایر شهرستانها درب در آدرس محل تحویل کالا ذکر شده در سفارش خرید مشتری  می باشد.
 • زمان تحویل : با توجه به عدم نظارت و کنترل فروشگاه آپاریس بر مراحل حمل کالا ، زمان تحویل در تهران حد اکثر یک روز کاری و برای شهرستانها بین 1 تا 7 روز کاری متغیر است و فروشگاه در این مرحله صرفا نقش حمایتی خواهد داشت. در صورت عدم تحویل کالا در زمان مقرر ، خریدار مجاز به ابطال سفارش و مطالبه وجه پرداختی خود می باشد و فروشگاه ملزم به استرداد وجه پرداختی مشتری خواهد بود.
 • هزینه حمل : هزینه ارسال کالا در شهر تهران رایگان و برای سایر شهرستانها تابع قوانین شرکت حمل کننده خواهد بود.
 • سلامت کالا : در صورت وجود قطعات معیوب در بسته بندی ، خریدار می بایست جهت جایگزینی آن ، این اجناس را حد اکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور خرید به دفتر خدمات مشتریان فروشگاه آپاریس تحویل نماید و فروشگاه متعهد به تامین آن می باشد.

آدرس مرکز خدمات مشتریان :
تهران ، میدان شوش ، خیابان شهید صابونیان ، مجتمع تحاری میلاد ، طبقه همکف ، واحد 203
تلفن : 02155083576