درباره ما

سخنی با شما

بازدید کننده گرامی ، حضور شما را در فروشگاه آپاریس ارج می نهیم و از این که دقایقی از وقت پر ارزش خود را برای آشنایی با این مجموعه سپری میکنید قدردان شما هستیم .خدا را شاکریم که ما را در تمامی مراحل ایجاد این مجموعه یاری داد و مفتخریم که توانستیم گامی در جهت ارتقاء خدمت رسانی به مردم شریف کشور عزیزمان برداریم. عرضه مستقیم و بدون واسطه کالای با کیفیت و درخور، همراه با ارائه خدمات مطلوب هدف اصلی تاسیس و راه اندازی این مجموعه بوده است و امیدواریم با سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری موجبات رضایتمندی مخاطبان خود را فراهم آوریم. .استقبال و اعتماد شما خریدار محترم مارا بر آن خواهد داشت تا هر روزمان را با نیت افزایش کیفیت و بهبود خدمات ارائه شده آغاز نماییم.

چشم انداز

آینده روشن ، مستلزم عملکرد صحیح در وضعیت فعلی و بهره گیری از تمام پتانسیل های موجود و داشتن برنامه ریزی دقیق و تمهید ابزار مناسب و سعی و تلاش وافر و نهراسیدن از دشواری ها است . مجموعه آپاریس به مدد ایزد متعال با نیت خدمت رسانی به مردم عزیز ایران زمین، درحیطه لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه امید دارد تا با ارائه محصولات با کیفیت و متنوع ، موجبات رضایتمندی بیشتر آنان را فراهم آورد .همچنین در راستای گسترش فضای کسب و کار، چشم به حضور در بازارهای خارج از این مرز پرگهر دوخته ایم و تحقیق و بررسی جهت شناسایی این بازارها آغاز شده است.

کیفیت

محصولات چینی آپاریس در دو نوع چینی سخت (Hard Porcelain)  و چینی استخوانی (Bone china ) تولید می شود . روش تزئین ظروف چینی آپاریس از نوع رولعابی (Onglazed)  است که در آن تمامی رنگ های به کار گرفته شده بر مبنای استانداردهای جهانی و توسط شرکت های معتبر اروپایی تولید و مطابق با توصیه شرکت تولید کننده فرآوری و چاپ می شود. سه ویژگی اصلی که گواهی بر استفاده از فناوری نوین در ساخت محصولات چینی آپاریس است بدین شرح است :

  1. ​مناسب برای سرو انواع مواد غذایی (Food Safe)
  2. قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی (Dishwasherable)
  3. قابلیت استفاده در تجهیزات مایکروویو (Microwave Safe)

در کنار ویژگی های فوق ، دقت در تمامی مراحل ساخت و عملیات مناسب جداسازی ضایعات (Sorting) سبب شده تا چینی آپاریس به عنوان یک کالای با کیفیت ، برازنده سفره هر خانواده ایرانی باشد.

سابقه

پیشینه فروش محصولات چینی این مجموعه را می توان از سال 1320 و در زمان حیات مرحوم حاج حسین اجلویان ردیابی کرد که پس از آن به دست پسر ارشد ایشان یعنی جناب حاج عبدالغفار اجلویان بسط و گسترش یافت و از سال 1391 با تولید محصولات چینی پاریس راه نوینی را آغاز کرده است. در سال 1396 فروشگاه اینترنتی آپاریس را راه اندازی کردیم و امید داریم تا با بهره گیری از تجربه 80 ساله قبلی و تلاش مدیران ، متخصصین و  پرسنل خدوم مجموعه، در مسیر رشد و تعالی گام برداریم.

تحقیق و توسعه

مجموعه آپاریس بر این باور است که رمز ماندگاری و حضور مداوم در بازار رقابتی ، به روز بودن و حرکت دائمی برای تولید محصولات جدید و مطابق با سلیقه نسل جوان جامعه است. متخصصین این مجموعه بدون وقفه برای نیل به این هدف تلاش میکنند تا در این کارزار گوی سبقت را از سایر رقبای داخلی و خارجی بربایند.

خدمات پس از فروش

سیستم گارانتی و استرداد 7 روزه کالای آپاریس جای هیچگونه نگرانی را برای خریداران باقی نخواهد گذاشت و این فراغ خاطر را برای خریدار فراهم می آورد تا از کیفیت کالای خود منطبق با مندرجات سایت اطمینان حاصل نماید.