قوانین سایت

کاربر گرامی ، لطفا قبل از هرگونه استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی آپاریس مفاد مندرج در قوانین فروشگاه را به دقت مطالعه فرمایید. چرا که ورود شما به سایت فروشگاه اعم از بازدید از صفحات ، ورود به پروفایل شخصی ، ثبت سفارش و یا ارسال اطلاعات به منزله قبول این قوانین خواهد بود. قوانین مندرج در این سایت قابل بازخوانی و ویرایش خواهند بود ، لذا ورود کاربر در هر زمان به معنای پذیرش آخرین ویرایش از قوانین سایت می باشد.

قوانین عمومی

 • رعایت حریم شخصی : کلیه اطلاعات خصوصی کاربران نزد فروشگاه آپاریس محرمانه تلقی می شوند و فروشگاه آپاریس متعهد است از این اطلاعات غیر از اهداف معمول برای فروش کالا استفاده ننماید.این اطلاعات حاوی نام و نام خانوادگی ، آدرس ، تلفن و .. است که در هنگام ثبت نام کاربر از وی اخذ می شود.
 • حق مالکیت معنوی : مالکیت تمامی اطلاعات مندرج در سایت اعم از متن ، گرافیک ، آرم ، طرح ها ، تصاویر و علائم تجاری ثبت شده متعلق به فروشگاه اینترنتی آپاریس است و هرگونه استفاده و یا کپی برداری  از آن با مقاصد تجاری بدون مجوز کتبی  ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • اطلاعات سایت : کلیه مطالب مندرج در سایت اینترنتی فروشگاه آپاریس منطبق با قوانین رایج و جاری جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کاربر نیز متعاقبا ملزم به رعایت همین قوانین خواهد بود. درصورت عدم انطباق کامنت ها و نظرات با این قوانین ، فروشگاه آپاریس مجاز به حذف و یا ویرایش آنها می باشد.
 • مجاری ارتباطی : ارتباط فروشگاه آپاریس با مشتریان ، از طریق خطوط تلفن مندرج در بخش تماس با ما ، کانال تلگرامی پیشخوان مجازی آپاریس و صفحه اینستاگرامی معرفی شده در سایت فروشگاه آپاریس و یا ایمیل sales@uparis.ir خواهد بود. لذا در صورت دریافت هر نوع اعلان با نام آپاریس به غیر از مجاری فوق مراتب را جهت پیگیری اعلام فرمایید.

قوانین خرید کالا

 • اطلاعات خریدار : مسئولیت صحت ثبت اطلاعات کاربر در وب سایت فروشگاه بعهده مشتری است و فروشگاه آپاریس ملزم به ارسال کالا مطابق با آدرس و نام ثبت شده در پایگاه داده این فروشگاه می باشد.
 • دقت در انتخاب کالا : کاربر باید در هنگام ثبت سفارش کالا کمال دقت را بعمل آورد. چرا که پس از عملیات نهایی شدن فاکتور و پرداخت آن امکان استرداد وجه پرداختی میسر نخواهد بود.
 • تسویه حساب : تسویه حساب کالای خریداری شده فقط به صورت واریز نقدی به شماره حساب معرفی شده در برگه ثبت سفارش انجام می شود.

قوانین تحویل کالا

 • محل تحویل : محل تحویل کالا ، درب در آدرس محل حمل و نقل ذکر شده در سفارش خرید مشتری  می باشد. درصورتیکه محل مذکور توسط شرکتهای حمل و نقل قابل دسترس نباشد ، تحویل کالا در نزدیکترین دفتر نمایندگی شرکت حمل و نقل به آدرس مشتری انجام خواهد شد.
 • زمان تحویل : زمان تحویل کالا برای تحویل در شهر تهران، حد اکثر یک روز کاری و برای تحویل در سایر شهرستانها حد اکثر سه روز کاری خواهد بود. در صورت عدم تحویل کالا در زمان مقرر ، خریدار مجاز به ابطال سفارش و مطالبه وجه پرداختی خود می باشد و فروشگاه ملزم به استرداد وجه پرداختی مشتری خواهد بود.
 • هزینه حمل : هزینه ارسال کالا در شهر تهران رایگان و برای سایر شهرستانها به عهده مشتری است که بصورت پس کرایه و براساس مسافت ، اندازه و وزن بسته ارسالی محاسبه و توسط شرکت حمل کننده دریافت خواهد شد.لازم به ذکر است به جهت ارسال مطمئن برخی کالاها به شهرستان ، نیاز به بسته بندی تکمیلی وجود دارد که این خدمات نیز در محاسبه هزینه حمل و ارسال کالا موثر می باشد.
 • سلامت کالا : در صورت وجود قطعات معیوب در بسته بندی ، خریدار می بایست جهت جایگزینی آن ، اجناس را حد اکثر تا 7 روز از تاریخ دریافت کالا به دفتر خدمات مشتریان فروشگاه آپاریس تحویل نماید و فروشگاه متعهد به تامین آن می باشد.

آدرس مرکز خدمات مشتریان :
تهران ، میدان شوش ، خیابان شهید صابونیان ، مجتمع تحاری میلاد ، طبقه همکف ، واحد 203
تلفن : 02155083576